יקרים,
טובי מורה נדירה,
מורים יקרים,
אני רוצה לשתף אתכם בכמה עוצמת הרכות ממש כמו מים נוכחת בחיי בכול המישורים:
זו איננה עוד שורה מהספר, התחושה העמוקה היא שהכלים שעוצמת הרכות העניקה ומעניקה לי, ההנחיה מתוך התבוננות עמוקה ואוהבת של המורים, האהבה ללא תנאי של טובי והתווית דרך ברכות, בהתייחסות לנימי החיים המורכבים ממקום פשוט ומעורר השראה מהווים חלק חשוב בחיי, מזינים ומאפשרים לי להזין את החיים יותר ויותר באהבה ללא תנאי, לראות ביתר ברור את שוברי הגלים שבולמים אותי בכך ולבחור אחרת.
פה אני לומדת להיות בחיים !!!
פה אני לומדת לראות את כול הפאזל שלי במלואו ולהכיר בכול חלק !!!! ויותר ויותר לאהוב אותם אחד אחד ואת כולם ביחד.
אני אדם מעורב ותורם, אבל במעגלי הקבוצות השונות שאנו שייכים אליהם במסגרת בית הספר שלנו אני מקבלת שוב ושוב תזכורות להתעורר עוד, אחרת- ואני מודה על כך מאוד.
המציאות של אדם אחר לא נמצאת במה שהוא חושף בפניך, אלא במה שהוא אינו מסוגל לחשוף בפניך. השיטה שהתברכנו בה מלמדת אותי להקשיב גם ללא נאמר, עם מטופלים, עם משפחתי בצוות המקצועי אליו אני שייכת – אני בהודיה גדולה על כך שעוצמת הרכות העניקה לי כלים רבים להצליח בכך ועוד רבה הדרך.
תודה לקבוצות שלנו המתרחבות, ולכול המראות שהיא מעניקה לי, תודה על הגדילה הפנימית שמתאפשרת לי על התרגול להתחבר כול פעם לניצוץ מחיי הלב.
חלל / טיך נהאת
הייה חלל,
ולא יהיה מקום שלא תוכל
לחבק.
תודה על שאני לומדת בעזרתכם להיות חלל ל-ה-כ-ו-ל !!!!
באהבה,
טל שמואלי
ראש היחידה לפעילויות לילדים ונוער, המכון למורשת בן-גוריון

"לא מצאתי את עצמי" – שיתוף אישי

אוגוסט 18th, 2019|0 Comments

לא מצאתי את עצמי! חזרתי לארץ ממסע של קרוב לשנתיים באוסטרליה ומסביב לעולם. מסע מדהים של אישה לבד. היו בו התנסויות וחוויות עוצמתיות ביותר עבורי. שבתי ארצה ומצאתי את עצמי חיה שוב בחדר הקטן [...]

קבוצת גברים

יולי 25th, 2019|0 Comments

http://www.holistic-pulsing.com/wp-content/uploads/2019/07/קבוצת-גברים.jpg

כעס, כעס, כעס, תסכול, ביקורת עצמית מכאיבה… (שיתוף אישי)

יולי 23rd, 2019|0 Comments

כעס, כעס, כעס, תסכול, ביקורת עצמית מכאיבה… שנים סבלתי מאלה, לא ידעתי איך להתמודד מולם והם השפיעו עליי רבות. היום, אני מצליחה להתנהל עם הכעס שלי, ולנתב אותו למקום של בניה והעצמה עבורי, עבור [...]