עוצמת הרכות עזרה לי לשחרר חסימה עמוקה מאוד של כעס ומרירות שבערו בי במשך שנים כלפי בתי החורגת. תודה.
מטופלת
הייתי חולה במחלת היאפים ומדוכאת מאוד. אני מרגישה שעוצמת הרכות נתנה לי חיים חדשים. חזרתי לעבודה ופתאום יש לי תקווה!
מטופלת
הרגשתי המון מתח בחודשים האחרונים. עכשיו אני מרגישה שהכול התנקז אל מחוץ לגופי. עוצמת הרכות עזרה לי להרגיש הרבה יותר חזקה.
מטופלת

החזון

עוצמת הרכות יכולה וצריכה להביא לחברה ולעולם אנשים מאוזנים, חיוביים ושמחים יותר. נשמע כמו חזון גדול? אכן כך. אנו מאמינים שהחזון הגדול הזה הוא בר מימוש.

עוצמת הרכות היא בראש ובראשונה שיטת טיפול המובילה את האדם, בין כמטפל ובין כמטופל, לריפוי גוף ונפש, לאיזון ולהסתכלות אישית אחרת, הסתכלות חיובית יותר על העולם, על סביבתו ועל עצמו. השיטה גם מאפשרת למטפלים במגוון תחומי טיפול אחרים לשדרג את שיטות הטיפול שלהם ולסייע, באמצעות הכלים של עוצמת הרכות, לסוגי האוכלוסייה השונים הנעזרים בשירותיהם.

אולם בעוצמת הרכות יש הרבה יותר מריפויו של האדם. יש בכוח השיטה להשפיע על הסביבה והחברה שסביבנו.

מימוש החזון

יתרונה הגדול של שיטת עוצמת הרכות הוא שבזמן שלומדים אותה ומתרגלים אותה וגם אחר כך – היא זמינה בכל זמן ובכל מקום. אין צורך באביזרים מיוחדים, אין צורך בהכנות גדולות או בסביבה מסוימת. מי שלמד ולומד את השיטה – נושא אותה עמו לכל מקום: החל מביתו הפרטי, דרך מקום העבודה ומפגשים עם המשפחה וכלה בקליניקה.

בהתאם, אנו רואים בשיטת עוצמת הרכות כלי שצריך להיות זמין ב"ארון התרופות" של כל בית בישראל ובעולם. הוא יכול לשמש כ"עזרה ראשונה" פיזית ונפשית לבעיות שצצות במהלך היומיום ומצריכות טיפול מיידי, או כטיפול קבוע לאיזון הגוף והנפש, החיוביות וההתלהבות מחיי היומיום.

אנו מאמינים שבית העושה שימוש בכלים של עוצמת הרכות הוא בית מאוזן יותר, שמח יותר וחיובי יותר. וזה, כמובן, מקרין גם החוצה אל העולם. ככל שהחברה תכלול יותר ויותר בתים מאוזנים, שמחים ומלאי התלהבות – החברה תהפוך לבריאה יותר ולשמחה יותר.

הצטרפו אל החזון

הצטרפות לקהילת עוצמת הרכות היא אפוא לא רק כלי עוצמתי לריפוי, לטיפול ולהזנקה קדימה בכל תחומי החיים, היא גם חלק מחזון גדול של חברה בריאה, מאוזנת ובעיקר – חיובית ושמחה יותר.

את החזון של עוצמת הרכות ניסחה בדרך הטובה ביותר ד"ר טובי בראונינג, ממציאת השיטה: "החזון שלי הוא שבכל בית יסתייעו בכלים העוצמתיים של עוצמת הרכות. שבכל בית אפשר יהיה למצוא יותר איזון, שמחה, התלהבות וחיוביות".

מצטרפים?

תלות הדדית במערכות יחסים / מתן קורן

יוני 26th, 2018|0 Comments

הבור הגדול ביותר בזוגיות הוא גם ההזדמנות הגדולה ביותר להתפתחות אישית, תלוי איך משתמשים בו. הרצאה שהתקיימת ב'סדנה משנה חיים', ירושלים, 2017. מרצה: מתן קורן, מורה להכשרת מטפלים בשיטה [...]

להודות לך מעומק הלב / שיתוף אישי

מרץ 22nd, 2018|0 Comments

בס"ד דינה מורה אהובה ויקרה, המייל הזה הוא הזדמנות עבורי להודות לך מעומק הלבעל הדרך שהובלת אותי בעוצמת הרכותעל המתנות הרבות שקיבלתיובעיקר על ההיכרות שלי עם עצמי.תודה שלא ויתרת לי ועלי. תודה על ההתעקשות שלך שאגיע ללמוד. הגעתי [...]

מה הדבר שהכי חשוב לך לתת לילדים שלך?

אוקטובר 18th, 2017|0 Comments

כולנו רוצים לעשות את הכי טוב עבור ילדינו. אז למה לפעמים זה לא מצליח? "מה הדבר שהכי חשוב לך לתת לילדים שלך? או אם אין לך עדיין ילדים, אז לילדים שיהיו לך?" זו אחת [...]

להיות הורים – לא מה שחשבתם

ספטמבר 15th, 2017|0 Comments

 מאת ד"ר טובי בראונינג ז"ל כולנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו. גם הורינו, ללא ספק, רצו את הטוב ביותר עבורנו. אז מה? זה אומר שקבלנו או שאנו נותנים את הטוב ביותר באמת? כדי לענות [...]