עוצמת הרכות עזרה לי לשחרר חסימה עמוקה מאוד של כעס ומרירות שבערו בי במשך שנים כלפי בתי החורגת. תודה.
מטופלת
הייתי חולה במחלת היאפים ומדוכאת מאוד. אני מרגישה שעוצמת הרכות נתנה לי חיים חדשים. חזרתי לעבודה ופתאום יש לי תקווה!
מטופלת
הרגשתי המון מתח בחודשים האחרונים. עכשיו אני מרגישה שהכול התנקז אל מחוץ לגופי. עוצמת הרכות עזרה לי להרגיש הרבה יותר חזקה.
מטופלת

אודות השיטה

עוצמת הרכות (Holistic Pulsing) היא שיטת טיפול מוכחת הפועלת בארץ ובעולם יותר מ-30 שנה. בכוחה של השיטה לרפא נקודתית בעיות בגוף ובנפש ולשפר את איכות החיים. השיטה מאפשרת לכל אדם לממש את מלוא פוטנציאל חייו ולאמץ תפיסת עולם חדשה וכוללנית על עצמו ועל סביבתו.

שיטת עוצמת הרכות הוכחה כיעילה בטיפול מגוון בעיות פיזיות ונפשיות כמו ריפוי בעיות כרוניות ואקוטיות, טיפול במצוקות נפשיות, טיפול במחלות, ניקוי הגוף מרעלים ומחומרים ממכרים, טיפול בבעיות שינה, איזון הורמונלי, התמודדות עם קשיי למידה ועוד.

השיטה מבוססת על טכניקה פיזית של נענוע עדין של הגוף. הנענוע נעשה בקצב קבוע של 120 עד 160 פעימות בדקה, המבוסס על קצב פעימות לבו של עובר. הגוף מזהה מיד את המקצבים המוכרים לו ומשיב לעצמו את יכולת הריפוי הטבעית. הנענוע החוזר יוצר תנאים החיוניים לטיפול יעיל: תחושת ביטחון, הגנה וחמימות. תחושות אלה, המלוות את הטיפול כולו, מאפשרות ריפוי פנימי עמוק.

מחקרים מדעיים הוכיחו שבנוסף לשיפור הפיזיולוגי בגוף, הנענוע משפיע גם על המוח ומביא את המערכת למצב של איפוס רגעי ול"התארגנות עצמית" (מעין "restart”).

איך זה עובד?

כידוע, מערכות הגוף שלנו מבוססות על נוזלים. הנענוע מזרים את נוזלי הגוף ויוצר תהליך של התנקות, התחדשות והתעוררות. הנענוע המתמשך מניע אל תוך זרם הדם רעלנים שהצטברו בתאים, ובסופו של דבר מוציא אותם מגופנו דרך הכליות (השתן), המעי, הריאות, העור, ואף דרך תאי המוח.

השיטה אינה מבוססת על מגע פיזי בלבד אלא מושתתת גם על טכניקה של תקשורת בין אישית ייחודית. תוך כדי הפעולה הפיזית מתנהלת שיחה, כל מה שעולה בזמן הנענוע 'מתגייס' לטובת המטופל ומביא תועלת לטיפול בסוגיה המטרידה אותו.

כיצד מתבצע הטיפול?

שיטת הטיפול היא טבעית ונעימה ומתבצעת על מיטת טיפול, בלבוש מלא. השיטה נשענת על התובנה שמערכת העצבים שלנו מגיבה בחיוב לפעולות נעימות, לא לכאב. השמחה – שברוב המקרים נוטים לשכוח את חשיבותה בתהליכי הריפוי – מהווה מרכיב מהותי ובולט בשיטת הטיפול של עוצמת הרכות. הקלילות והרכות הן שחודרות פנימה וממיסות חסימות ומשקעים ברבדים עמוקים של הקשר בין גוף לנפש.

מהי התועלת שבשיטה?

השיטה יוצרת שיפור במערכות היחסים השונות שיש למטופל בחייו, ולמעשה מייצרת שינוי כולל בסגנון חייו. עוצמת הרכות שמה דגש על צמיחה אישית ותהליך התפתחות אישי שהוא הרבה מעבר לפיזי ולרפואי, תהליך הנוגע באספקטים הנפשיים הייחודיים למטופל.

שאלות נפוצות על השיטה >