עוצמת הרכות עזרה לי לשחרר חסימה עמוקה מאוד של כעס ומרירות שבערו בי במשך שנים כלפי בתי החורגת. תודה.
מטופלת
הייתי חולה במחלת היאפים ומדוכאת מאוד. אני מרגישה שעוצמת הרכות נתנה לי חיים חדשים. חזרתי לעבודה ופתאום יש לי תקווה!
מטופלת
הרגשתי המון מתח בחודשים האחרונים. עכשיו אני מרגישה שהכול התנקז אל מחוץ לגופי. עוצמת הרכות עזרה לי להרגיש הרבה יותר חזקה.
מטופלת

עוצמת הרכות – סדנאות

סדנאות עוצמת הרכות מיועדות למי שטרם התנסה בשיטה ומעבירים אותן מנחים שעברו הכשרה במסגרת המרכז של עוצמת הרכות.

בסדנאות אנו מדגימים טכניקות ועקרונות המאפשרים הצצה לעולם ה-Holistic Pulsing והתנסות בו. הסדנאות מעניקות יכולת שימוש פרקטית בשיטה בחיי היום-יום.

מהלך הסדנאות:

  • הרצאה על השיטה, עקרונותיה ושימושיה.
  • פעילות חוויתית שבה נלמדות טכניקות הנענוע המהוות בסיס לטיפול בשיטה ומסייעות בהקלה ושחרור ממתחים ומכאבים (כאבי גב למשל), שימון מפרקים, ניקוז רעלים, שיקום מערכת החיסון, איזון הורמונלי, ושיפור גמישות העור והגוף.

הסדנאות מעניקות חוויה לימודית, מעשית ואישית שהמשתתפים לא נותרים אדישים אליה.

פירוט נושאי ההרצאות בסדנאות:

  • מהי עוצמת הרכות? קצב ותנועה כאבני יסוד בתהליך הריפוי. חשיבות השימוש בשמחה ובהנאה ואופן השימוש בהן לריפוי ולהעָצמה אישית.
  • הקול והנשימה – כיצד משפיע השימוש שלנו בקול ובנשימה על כל תחום בחיינו.
  • גוף-נפש כספר פתוח – לגוף שפה משלו. האם אנו מקשיבים למה שהוא מנסה לספר לנו?
  • הפיצולים שבתוכנו: ניגודים או קטבים משלימים – כיצד הם באים לידי ביטוי בגוף וכיצד הם משפיעים על חיינו.
  • ההתנגדות כשלב משמעותי בתהליך הריפוי – המכשול לריפוי או הדרך לעוצמה.

עדויות של משתתפים בסדנה:

ע: בסדנה של עוצמת הרכות למדתי לזהות ולראות עד כמה אני קשוחה, סגורה, רחוקה מרכות ומאינטימיות עם עצמי ועם אחרים. קיבלתי כלים לבחור אחרת וליישם, כלים למודעות עצמית ולהתפתחות אישית.

ס: לאחר סדנה עם בעלי אני מפעימה אותו פעמיים בשבוע, ומאז הוא ישן בלילות ללא כדורי שינה. יש משהו עמוק ומרפא בסדנה ללימוד נענועים. ממליצה בחום על סדנאות בשיטת עוצמת הרכות, גם בהקשר לזוגיות ואינטימיות.

ו: אחת מבנותיי סובלת מחרדת בחינות. לאחר השתתפותי בסדנה בשיטת עוצמת הרכות ולימוד הנענועים, היא מבקשת נענוע לפני כל בחינה, ואמנם השיפור הוא מדהים. רמת המתחים והחרדות ירדה פלאים.

מ: אני היפראקטיבית, ולהפתעתי במהלך ההפעמות (נענועים בשיטת עוצמת הרכות) חוויתי פעם ראשונה מנוחה אמתית. לא הזזתי דבר, אולם הכול בתוכי זז!

ז: אני משוחרר משירות צבאי במג"ב מזה שנה וחצי. במהלך השירות חוויתי הלם קרב על כל המשתמע מכך. בסדנה של עוצמת הרכות צחקתי לראשונה צחוק אמתי, דבר שלא חוויתי זמן רב והרגשתי שחרור ממתחים ומחרדות.

נ: בעקבות הסדנה של עוצמת הרכות וקריאה בספר "איך הפכה האישה לגבר", למדתי לקבל את מידות גופי. בעבר נהגתי לקנות בגדים במידות קטנות ולאחסן אותם בארון עד שארד במשקל. זהו, גמרתי עם זה. הסדנה העניקה לי הזדמנות נדירה למודעות עצמית.

ד: כמדריכת אירובי אני מעודדת אנשים לעבוד ולדחוף עד שכואב ושורף בכל הגוף, ואכן אני יוצאת מהשיעורים עייפה ומותשת. בעקבות השתתפות בסדנה של עוצמת הרכות אני מבינה היום שאפשר גם אחרת – אפשר לפעול ולהפעיל מתוך רגיעה ושלווה, ולהתייחס אל הגוף בכבוד, בהקשבה ובאהבה ובלי לאבד דבר מהאפקטיביות של האימון.

ה: בדרכי חזרה לאחר השתתפות בסדנה של עוצמת הרכות, חוויתי חריגה מהותית מהרגלי הנהיגה שלי. לראשונה אפשרתי לרגל ללחוץ בעדינות על דוושת הגז, ובעיקר, לא כעסתי על נהגים אחרים. חוויה מדהימה של שחרור ממתחים, רוגע ושלווה. תודה!

ר: גדלתי בקיבוץ ואני רואה את עצמי אחד מהילדים חסרי הזהות. הכול אותו דבר, אין אפשרות לגבש אישיות עצמית ובודאי לא לחיות עם הילד הפנימי. לא הייתי מצליחה לחזור לילדה שבי ללא ההתנסות בסדנה הזו. תודה על חוויה מדהימה של ריפוי, מודעות עצמית והתפתחות אישית.

י: לאחר יום בסדנה של עוצמת הרכות חזרתי הביתה לשגרת היום (ארוחת ערב, כלים). בהמשך הנחתי מזרון על השולחן וחצי משפחה חוותה את טכניקת הנענועים של עוצמת הרכות (יש רשימת המתנה להיום). קיבלתי כלי פרקטי ומיידי המאפשר תהליכים מועילים במשפחה.

[המרכז לעוצמת הרכות שומר על פרטיות המשתתפים בסדנאות ועל כן לא מפורטים השמות המלאים של המשתתפים]

אירועים קרובים:


 

19.11 – איך חיים מתוך חופש? [שיעור]

נובמבר 14th, 2018|0 Comments

קורסים להתפתחות אישית

ינואר 19th, 2017|2 Comments

רישום למחזורי לימוד

פברואר 21st, 2016|0 Comments