סדנאות קרובות

סדנה רמת הגולן ~ אוקטובר 2022

אוקטובר 12th, 2022|0 Comments

התינוק הפנימי והקשר לגוף נפש סדנה חוויתית בת 6 שעות בעוצמת הרכות, מומלצת למטפלים להעשרת הכלים הטיפוליים. יום שישי, 28.10.2022, 9:00-15:00, רמת הגולן, מיצר להרשמה ושאלות- 0524314117 (תמרה) [...]

סדנה תל אביב ~ נובמבר 2022

אוקטובר 12th, 2022|0 Comments

סדנת גופנפש מעשית של 3 מפגשים לימוד ותרגול כלים תיאורטים ומעשיים ליצירת שינוי בחיים דרכים נכונות לשינוי הרגלים (דפוסי התנהגות) תוך הבנת גורמי התקיעות משך הסדנה: שני מפגשים בימי ו' תל אביב - 4.11.22, 11.11.22 שעות [...]

סדנה בן שמן – ינואר 2023

מאי 3rd, 2021|4 Comments

סדנת העצמה והתפתחות אישית ב 2 מפגשים  19 ו 26 לינואר 2023 במרחב קרנית בריא.ה (מושב בן שמן) פרטים והרשמה: 052-6590099  מהלך הסדנה: כלים פשוטים ונגישים לגילוי וחיזוק גופך, נפשך ומערכות יחסים בחייך. הכרות עם [...]

3.8.20 – תהליך טיפולי בעוצמת הרכות בZOOM

יולי 1st, 2020|2 Comments

יש הרבה מה לומר וללמוד על שיטת "עצמת הרכות", אולם המחשה אחת שווה אלף מילים. הנכם מוזמנים לאירוע המחשה של שיטת עצמת הרכות, במהלכו יודגם טיפול מלא בפני הקהל. טיפול אמיתי – על הבמה המטופל [...]

שיתוף אישי על קורס העצמה מעשי

פברואר 5th, 2017|0 Comments

אתמול הסתיים לו קורס של עוצמת הרכות בסעד. עדיין מתרגשת מכל עוצמת החוויה. 6 מפגשים מופלאים שנותנים טעימה משיטה משנת חיים. כל מפגש היה עולם ומלואו בו פגשנו את עצמנו. [...]

קורסים להתפתחות אישית

ינואר 19th, 2017|2 Comments

קורסים קרובים: ירושלים  קורס 9 מפגשים החל מ 30.6.20, ימי ג' 16:30-20:00 כתובת: ויצ"ו בית הכרם החלוץ 47 ירושלים עלות הקורס: 1690 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד תאריך 20.6 ניתן לחלק ל [...]

עדויות ממשתתפים:

עדויות של משתתפים בסדנה:

ע: בסדנה של עָצמת הרכות למדתי לזהות ולראות עד כמה אני קשוחה, סגורה, רחוקה מרכות ומאינטימיות עם עצמי ועם אחרים. קיבלתי כלים לבחור אחרת וליישם, כלים למודעות עצמית ולהתפתחות אישית.

ס: לאחר סדנה עם בעלי אני מפעימה אותו פעמיים בשבוע, ומאז הוא ישן בלילות ללא כדורי שינה. יש משהו עמוק ומרפא בסדנה ללימוד נענועים. ממליצה בחום על סדנאות בשיטת עָצמת הרכות, גם בהקשר לזוגיות ואינטימיות.

ו: אחת מבנותיי סובלת מחרדת בחינות. לאחר השתתפותי בסדנה בשיטת עָצמת הרכות ולימוד הנענועים, היא מבקשת נענוע לפני כל בחינה, ואמנם השיפור הוא מדהים. רמת המתחים והחרדות ירדה פלאים.

מ: אני היפראקטיבית, ולהפתעתי במהלך ההפעמות (נענועים בשיטת עָצמת הרכות) חוויתי פעם ראשונה מנוחה אמתית. לא הזזתי דבר, אולם הכול בתוכי זז!

ז: אני משוחרר משירות צבאי במג"ב מזה שנה וחצי. במהלך השירות חוויתי הלם קרב על כל המשתמע מכך. בסדנה של עָצמת הרכות צחקתי לראשונה צחוק אמתי, דבר שלא חוויתי זמן רב והרגשתי שחרור ממתחים ומחרדות.

נ: בעקבות הסדנה של עָצמת הרכות וקריאה בספר "איך הפכה האישה לגבר", למדתי לקבל את מידות גופי. בעבר נהגתי לקנות בגדים במידות קטנות ולאחסן אותם בארון עד שארד במשקל. זהו, גמרתי עם זה. הסדנה העניקה לי הזדמנות נדירה למודעות עצמית.

ד: כמדריכת אירובי אני מעודדת אנשים לעבוד ולדחוף עד שכואב ושורף בכל הגוף, ואכן אני יוצאת מהשיעורים עייפה ומותשת. בעקבות השתתפות בסדנה של עָצמת הרכות אני מבינה היום שאפשר גם אחרת – אפשר לפעול ולהפעיל מתוך רגיעה ושלווה, ולהתייחס אל הגוף בכבוד, בהקשבה ובאהבה ובלי לאבד דבר מהאפקטיביות של האימון.

ה: בדרכי חזרה לאחר השתתפות בסדנה של עָצמת הרכות, חוויתי חריגה מהותית מהרגלי הנהיגה שלי. לראשונה אפשרתי לרגל ללחוץ בעדינות על דוושת הגז, ובעיקר, לא כעסתי על נהגים אחרים. חוויה מדהימה של שחרור ממתחים, רוגע ושלווה. תודה!

ר: גדלתי בקיבוץ ואני רואה את עצמי אחד מהילדים חסרי הזהות. הכול אותו דבר, אין אפשרות לגבש אישיות עצמית ובודאי לא לחיות עם הילד הפנימי. לא הייתי מצליחה לחזור לילדה שבי ללא ההתנסות בסדנה הזו. תודה על חוויה מדהימה של ריפוי, מודעות עצמית והתפתחות אישית.

י: לאחר יום בסדנה של עָצמת הרכות חזרתי הביתה לשגרת היום (ארוחת ערב, כלים). בהמשך הנחתי מזרון על השולחן וחצי משפחה חוותה את טכניקת הנענועים של עָצמת הרכות (יש רשימת המתנה להיום). קיבלתי כלי פרקטי ומיידי המאפשר תהליכים מועילים במשפחה.

[המרכז לעָצמת הרכות שומר על פרטיות המשתתפים בסדנאות ועל כן לא מפורטים השמות המלאים של המשתתפים]

"כאמא שכולה למדתי בעוצמת הרכות שיש חיים אחרי מוות. אני לומדת לצחוק, לבכות, לשמוח ולכאוב עם האובדן."

"קבלתי המון רוגע, שקט, הבנה על עצמי. ממליצה בחום על קורס קצר כדי להבין או לנסות להבין ולהרגיש."

"החיבור של גוף ונפש הוא עמוק, הוא מלמד ומרחיב את המודעות.
הריפוי, נקודת המבט והחיבורים שהשיטה הזאת מביאה הוא חיוני ומשמעותי לכל אדם באופן אישי, משפחתי, חברתי ואנושי. כי ההפעמה היא כלי מעורר, נעים, עוצמתי וייחודי."

"עוצמת הרכות היא אי של שפיות בשבוע שלי, מקום שמחזיר אותי כל פעם פנימה אליי, מזכיר לי את הדברים החשובים בחיי אותם אני רוצה, מזכיר לי למה אני רוצה להיות מחוייבת."

"לא יכולה לדמיין את עצמי איך הייתי חיה ללא עוצמת הרכות.
הרוך, הקבלה, הריפוי, העוצמה הובילו אותי למקום אחר, הרגשתי שנולדתי מחדש."

"למדתי להיות הרבה יותר מודעת לעצמי ולדפוסים שניהלו אותי, הקורס תרם לי להשיג יותר שקט פנימי, לפנות לחיים באומץ ובעיקר לרפא את מערכת היחסים שלי עם עצמי, עם בן הזוג ויחסים נוספים"

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס ואנחנו ניצור עמך קשר.